Ślub i wesele u Adrianny i Macieja

Ślub i wesele u Adrianny i Macieja były pięknym wydarzeniem, które odbyło się niedaleko Warszawy. Poznaliśmy ich dwa lata wcześniej i wtedy podpisaliśmy umowę na film i zdjęcia ślubne.

Ślub i wesele u Adrianny i Macieja – teledysk ślubny

Wesele w warszawie

Wesela w Warszawie to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenia, które łączą w sobie bogactwo tradycji, nowoczesność oraz niepowtarzalny urok stolicy Polski. Bogata oferta lokali, zarówno tych zlokalizowanych w samym centrum miasta, jak i tych otoczonych zielenią na obrzeżach, daje parom młodym niezliczone możliwości wyboru idealnego miejsca na swoje ślubne przyjęcie.

Reportaż ślubny Adrianny i Macieja

W dniu wesela udaliśmy się do domu Adrianny, gdzie oboje przygotowywali się na ten wyjątkowy dzień. Atmosfera w domu była typowo weselna, pełna radości i podekscytowania. Na miejscu zgromadziło się dużo osób z najbliższej i dalszej rodziny, aby świętować ten wyjątkowy dzień razem z nowożeńcami.

Szampan został otwarty, a atmosfera była bardzo sielankowa. Nawet Adrianna znalazła chwilę na zjedzenie śniadania, co świadczyło o jej spokojnym podejściu do tego ważnego dnia.
Adrianna, będąca modelką, czuła się bardzo swobodnie przed obiektywem aparatu, co sprawiło, że każde ujęcie było naturalne i pełne wdzięku.

Do kościoła postanowili przejść pieszo, zamiast korzystać z zabytkowego citroena, którym mieli jechać. Kościół znajdował się kilkanaście metrów od domu Adrianny, co dodatkowo uatrakcyjniło tę chwilę. Mieliśmy czas na to aby uwiecznić tę nietypową drogę na fotografiach i filmie ślubnym
Ceremonia była cudowna, wzbogacona o śpiew zamówionej śpiewaczki, co bardzo wzruszyło Adrianę i wszystkich zgromadzonych gości.

Po ceremonii udaliśmy się do restauracji, gdzie odbyło się wesele. Goście dopisali, praktycznie nie było osoby siedzącej przy stolikach, wszyscy świetnie się bawili.