Ślub plenerowy w Rezydencji Luxury

Zapraszamy do przeżycia magicznego wydarzenia jakim był międzynarodowy ślub plenerowy w Rezydencji Luxury w Piekarach Śląskich. Dla Manueli i Philipp’a realizowaliśmy zdjęcia jak i film ślubny.

Ślub humanistyczny

Ślub plenerowy w Rezydencji Luxury przyjął charakter ślubu humanistycznego. Był pełen osobistych wątków co uczyniło ceremonię niezwykłe personalizowanym wydarzeniem. Ich historia poznania, zaprezentowana przez Mistrza Ceremonii Ślubnych, wzbudziła wiele emocji wśród gości. Ślub humanistyczny to specyficzny typ ślubów gdzie atmosfera jest raczej luźna, a przemowy stanowią główną cześć uroczystości. Z uwagi na międzynarodowy charakter zaślubin, ceremonia prowadzona była w dwóch językach, a w trzech dodatkowych przygotowane były skrypty z tłumaczeniami.

Rezydencja Luxury – teledysk ślubny

Glamour Event – agencja ślubna

Wesele zostało zorganizowane przez doświadczoną agencję ślubną GLAMOUR EVENT, której Manuela i Philipp zaufali bezgranicznie. Karolina, właścicielka agencji GLAMOUR EVENT, okazała się nie tylko profesjonalistką, ale również była wsparciem dla pary przez całą ceremonię i przyjęcie weselne. Jak to na zagranicznym weselu nie mogło zabraknąć tradycyjnych przemówień, co dodatkowo uświetniło tą wyjątkową uroczystość.

Wesele plenerowe w ekskluzywnej posiadłości

W dzisiejszych czasach, kiedy indywidualność i wyrafinowanie są na wagę złota, wybór odpowiedniego miejsca na ślub jest kluczowym elementem planowania tego wyjątkowego wydarzenia. Dla tych, którzy pragną stworzyć niezapomniane wspomnienia, ekskluzywne wesele Rezydencja Luxury w Piekarach Śląskich stanowi idealne tło dla wytwornej ceremonii ślubnej.

Organizacja wesela międzynarodowego

Organizacja ślubu i wesela międzynarodowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie gdy zaproszeni goście mają przyjechać dosłownie z każdego zakątka świata a Para Młoda na co dzień mieszka zagranicą. W takim przypadku pomoc doświadczonego Wedding Plannera jest nieodzowna i bezcenna. Mnogość i złożoność tematów organizacyjnych może przysporzyć o ból głowy nawet w przypadku wesela polskiego a co dopiero międzynarodowego. W tym przypadku do listy zadań dochodzi sporo dodatkowych tematów organizacyjnych oraz tych, które są specyficzne z uwagi na narodowość Pary Młodej oraz gości.

Reportaż ślubny Manuela i Philipp’a